Ochrona danych osobowych

Administratorem danych osobowych przetwarzanych na stronie kasiabrzezinska.pl jestem ja Katarzyna Brzezińska, ul. A. Gieysztora 4/129 02-999 Warszawa, kontakt@kasiabrzezinska.pl

Korzystając ze strony kasiabrzezinska.pl przysyłasz zapytanie do serwera, na które składają się m.in. adres IP, data, informacja o przeglądarce internetowej i systemie operacyjnym, z jakiego korzystasz. Dane te nie są przypisane do konkretnej osoby, są wykorzystywane do administrowania serwerem. Dostęp do nich ma tylko osoba upoważniona do administrowania serwerem.

Wysyłając formularz kontaktowy podajesz dane, które są wykorzystane w celu przygotowania dla Ciebie oferty oraz odpowiedzi na Twoją wiadomość. Dane te są przechowywane na mojej skrzynce mailowej, do której osoby trzecie nie mają dostępu.

Serwery, na których znajduje się niniejsza strona oraz skrzynki pocztowe należą do firmy LH.pl Sp. Z O.O.,  ul. Pamiątkowa 2/56, 61-512 Poznań, NIP: 7831711517, REGON: 302693647, z którą posiadam umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych.